Duben 2008

Co získáte připojením (zaregistrováním)

14. dubna 2008 v 22:06 Výhody pro registrované
Co získáte k registraci od Oriflame?

· Starter Kit - získá automaticky každý nový kosmetický poradce se svou první objednávkou. Najdete v něm svůj hlavní prodejní nástroj - katolog. Příručku kosmetického poradce a základní firemní tiskoviny pro svůj úspěšný start.
Starter Kit dostanete bez poplatku k registraci, která je nyní snížená pouze 99,-
· Každý měsíc nové katalogy a časopisy zdarmo.
Program Úspěšný start

Tento program je určen všem novým kosmetickým poradcům, slouží k motivaci v prvních šesti obdobích platnosti katalogů od registrace. Získané výrobky v hodnotě 4156 Kč mohou nováčci nabídnout svým zákazníkům a zajistit si tak dodatečný příjem z prodeje kosmetických výrobků, mohou je využít pro sebe a nebo obdarovat svoje blízké. Program Úspěšný start je jedna z mnoha dalších výhod firmy Oriflame, která motivuje kosmetické poradce.

Krok 1 - 70 Bodů
Prodávejte výrobky a dosáhněte jednou až více objednávkami kumulativně alespoň 70 BO (vyfakturovaná hodnota objednávky) v tom období platnosti katalogu, ve kterém jste se zaregistrovali. Za splnění podmínky Kroku 1 získáte ZDARMA ihned při objednávce, kdy dosáhnete 70 BO Tašku Sales Kit, Zelený pořadač Oriflame, Paletu barev, Průvodce péčí o pleť a Zázračný kelímek v celkové hodnotě 580 Kč.


Krok 2 - 80 Bodů
Dosáhly vaše objednávky ve druhém katalogovém období po registraci, které následuje po splnění Kroku 1, hodnoty 80 BO? Blahopřejeme, získáváte Zklidňující oční krém Natural Skincare ZDARMA a Poukaz na školení "Buďte krásná s výrobky Oriflame" v hodnotě 200 Kč jen za 50 Kč (na školení získáte Knihu krásy ZDARMA). Získáte tím odměnu v celkové hodnotě 318 Kč.


Krok 3 - 90 Bodů
Ve třetím období platnosti katalogu po vaší registraci a splnění Kroku 2, dosáhněte 90 BO a získáte ZDARMA Taštičku Sales Kit, 30x vzorek rtěnek, hydratační mýdlo kokos a rýžové mléko a Elegantní malou kabelku v celkové hodnotě 958 Kč.Krok 4 - 100 Bodů
Pro splnění čtvrtého kroku prodejte výrobky v celkové hodnotě 100 BO, získáte Krém na ruce Silk and Cashmere, 5x vzorky dekorativní kosmetiky, 25x vzorky vůní ZDARMA a Poukaz na školení "Obchodní dovednosti" v hodnotě 200 Kč jen za 50 Kč, to vše v hodnotě 789 Kč.Krok 5 - 110 Bodů
Po splnění Kroku 4, musí vaše objednávka být v celkové hodnotě 110 BO, abyste získali ZDARMA ihned při objednávce Krém proti pocení nohou, 20x vzorky péče o pleť a 10x vzorky péče o tělo v celkové hodnotě 622 Kč.
Krok 6 - 120 Bodů
Pokud jste splnili předchozí Kroky programu a objednáte kumulativně výrobky v celkové hodnotě 120 BO, získáte Červený kosmetický kufřík ZDARMA v celkové hodnotě 699 Kč.

Proč se připojit?

14. dubna 2008 v 21:48 | Štěpik |  Proč se připojit?
Proč se stát kosmetickým poradcem Oriflame?
(co získáte registrací do systému)
· Podnikání bez rizika, závazků a jakéhokoliv vstupního kapitálu.

· Možnost neomezeného výdělku.

· Vzdělávejte se v oboru kosmetiky a obchodních dovedností.

· Získejte úvěr na odebrané zboží.

· Můžete ihned nakupovat kosmetiku Oriflame o 30% výhodněji pro vlastní potřebu.

· Kosmetiku můžete hned prodat a získat tak okamžitý 30% zisk.

· Nejste omezeni žádným nákupním množstvím.

· Budujte si vlastní kariéru a zvyšte se několikanásobně své příjmy.

· Splatnost každé faktury je 21 dní.

· Poradce může objednávat osobně, poštou, telefonicky, e-mailem, na stránkách WWW určených speciálně poradcům Oriflame.

· Zboží si vyzvednete osobně nebo si ho necháte doručit přímo domů.

Co je to vlastně Multi level marketing? (MLM)

12. dubna 2008 v 23:05 | Štěpik |  Co je to MLM?
Historie
Začátkem 20. let byl v USA zakázán prodej a výroba alkoholu. Ziskuchtivý gangsteři přemýšleli, jak přes hranice do USA propašovat co nejvíce alkoholu. Pak jednoho z nich napadla geniální myšlenka. Začal odměňovat pašeráky nejen podle množství propašovaného alkoholu, ale i za zatažení jeho kompliců do tohoto "obchodu". Za několik let se ukázalo, že se prodává více alkoholu než před zákazem. A tak byl vynalezen chytrý a spolehlivý systém prodeje. Systém, který slaví celosvětový úspěch a neustále roste. Více úrovňový obchod neboli Multi Level Marketing
JAK CESTUJE VÝROBEK PŘI POUŽITÍ ROZDÍLNÝCH METOD?
Klasický systém prodeje
Výrobek se vyrobí za stokorunu, pak se předá velkoobchodům, skladům, dopravcům, dealerům, maloobchodům a nakonec ho dostane spotřebitel. Aby se o výrobku spotřebitel dozvěděl, je třeba vytvořit reklamu (reklamní agentura) a zaplatit její zveřejnění (TV, rádio, billboardy apod.). To, co stálo stokorunu, stojí nakonec třeba trojnásobek. Je to dlouhá a drahá cesta.
Multi level marketing
Zruší se tradiční mezičlánky a část ušetřených peněz dostane přímo prodejce, který zastupuje práci klasických zprostředkovatelů. Navíc dostane prodejce další část ušetřených peněz za práci lidí, které získal do svojí struktury. Zbytek ušetřených peněz se použije na vývoj výrobku, případně na snížení konečné ceny výrobku.
Dá se tedy říci, žeMLM je systém, který zamezuje plýtvání. Ušetřenépeníze se rozdělí mezi zákazníky, prodejce a organizátory.

Prostřednictvím MLM může na trh proniknout i firma, která má výjimečný produkt, ale nemá dostatek peněz proniknout na trh klasickou cestou.
Výhody MLM
Z MLM systému plynou výhody jak pro firmu, která MLM organizuje, tak pro distributory, kteří se MLM účastní. Ovšem pouze za předpokladu, že jak pořadatel, tak distributoři dodržují základní "pravidla hry."
Výhody pro distributory:
§ Možnost nakupovat výrobky pro sebe a svoji rodinu za nižší - velkoobchodní ceny.
To může využít každý, komu se výrobky osvědčí a chce je používat častěji.
§ Možnost výrobky dále prodávat a vytvořit si síť zákazníků, tedy zdroj vedlejšího příjmu. A to bez jakýchkoliv investic potřebných na nákup zboží. Jednoduše shromáždí závazné objednávky od svých zákazníků a přípravky nakoupí.
§ Možnost vytvářet síť MLM, tj.vyškolit další distributory a získat určité procento zisku z tržeb realizovaných jimi a jejich dalšími distributory. To je příležitost pro samostatné jedince s notnou dávkou entuziasmu. Pokud jsou zachována základní pravidla fungování MLM, je možno tímto způsobem vytvořit "firmu ve firmě" - samostatně fungující skupinu distributorů. Velice stabilní a trvalý zdroj příjmů s poměrně neomezenou možností růstu.
Výhody pro pořádající firmu:

vysoká stabilita s trvalým růstem do budoucna a možností zavádět nové výrobky na trh do již fungující sítě. Z výše uvedeného také vyplývá jedna důležitá věc. Distributoři, obzvláště ti, kteří vytvářejí MLM sítě, a "mateřská" firma musí být pro úspěch partneři. Jakékoliv jednání, které by se odchylovalo od tohoto pravidla, vede k velkým problémům.
Nevýhody MLM
Nevýhody MLM systému plynou ze dvou základních příčin. Vždy se jedná o lidský faktor, protože na MLM jako principu snad žádnou nevýhodu nalézt nelze.

V první řadě je to neetické chování provozovatelů MLM (a tím i nezbytně distributorů těchto firem).

V druhé řadě je to nedostatečná vzdělanost veřejnosti v problematice MLM, kvůli které dochází k záměně následku za příčinu. Dojde k osočování MLM systému místo provozovatelů neetických MLM.

MLM je velmi účinná obchodní metoda, takže k zneužívání velmi svádí. Vidina rychlého zbohatnutí "ošálí" mnoho lidí. Ale zapomíná se na to, že pokud něco přijde rychle, většinou to i rychle skončí. Jedním z největších prohřešků je předražení produktu a použití části těchto peněz na větší motivaci distributorů (druhá část peněz končí v kapse "vykutálené" MLM firmy).

Úvodem

11. dubna 2008 v 18:27 | Štěpik |  Úvodem
Zdravím lidičky,
jsem rád, že jste navštívili moje stránky. Na tomto blogu chci přiblížil jeden multilevelmarketing, kterým si vydělávám slušné peníze. Je to příležitost pro všechny, takže koho už nebaví tahat se s letákama za směšný peníz a nebo (jako já kdysi) navštěvovat továrny a malé firmy, kterým za pár korun otročíte osm hodin denně a (skoro) sedm dní v týdnu je pro tyto lidi můj blog ideální. Taky teda podotýkám, že tuto práci může dělat jen ten, kdo má rád lidi. Může to dělat i nějaký samotář, co se krčí někde v koutku a bojí se někoho oslovit a popovídat si s ním, ale musí se chtít změnit. Život, to je nejlepší škola.;-)